Senėjimo požymius veide galima įveikti hialurono injekcijomis

Per didelis piknaudžiavimas saule, natūralūs senėjimo procesai, rūkymas ir alkoholio vartojimas, kai kurie vaistai ar netinkamos kosmetinės priemonės – tai veiksniai, turintys įtakos raukšlių atsiradimui įvairiose veido ir kaklo srityse, odos išsausėjimui. Kovodama su šiais veiksniais, oda ilgainiui praranda didelę dalį vandens, o kartu ir jaunystėje turėtą elastingumą ir skaistumą. Vienas iš būdų atstatyti reikalingą vandens ir natūraliai organizmo gaminamos hialurono rūkšties kiekį odoje – hialurono injekcijos.

Hialurono rūgšties injekcijosHialurono rūgšties injekcijos padeda kovoti su plonėjančia oda, raukšlėmis, gali padėti suteikti pilnumo jo netekusioms veido dalims, sugrąžinti anksčiau turėtą ir dėl senėjimo prarastą veido simetriją. Hialurono injekcijos veikimo principas – giluminis odos drėkinimas, odoje esančių vandens molekulių „sujungimas“, kuris leidžia padidinti odos drėgmę ir ją išlygina. Paveikta šios injekcijos, oda pradeda gaminti natūralią hialurono rūgštį, todėl iš vidaus sudrėkintos odos efektas išlieka pusę metų ar net metus. Odos atjauninimas šia injekcija ypač tinka lyginant raukšles, esančias nosies, lūpų, tarpuakio srityse.

Hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos, kai norima atjauninti veido ir kaklo odą, užpildyti raukšles kaklo ir dekoltė srityse, greitai ir ypač aktyviai ją sudrėkinti iš vidaus, suteikti odai švytėjimo, pagerinti jos atspalvį. Ši procedūra patiks tiems, kurie dažnai girdi esantys pavargę ar pikti, nors tokie nėra – tokį įspūdį sudaro raukšlelių nusėta oda ir simetriją praradęs veidas. Hialurono injekcijomis galima „pakelti“ nudribusius skruostus, vizualiai „padidinti“ susiaurėjusias lūpas.

Natūralioms veido mimikoms hialurono injekcijos neturi įtakos, todėl veidas po procedūros neatrodys dirbtinai sustingęs. Ši procedūra tinka net alergiškiems žmonėms, nes alerginių reakcijų į hialurono rūgštį procentas yra labai žemas. Hialurono injekciją galima derinti su botulino injekcijomis ar cheminiu odos šveitimu, kitomis kosmetinėmis procedūromis ir priemonėmis.

Procedūra, kurios metu naudojamos hialurono injekcijos, atliekama specialiai tam skirtą gelį su hialurono rūgštimi plona adatėle leidžiant į odą nedideliais kiekiais (mažais taškeliais). Gelio sudėtyje taip pat yra skausmą malšinančių medžiagų, papildomai komfortui procedūros metu užtikrinti naudojamas nuskausminamasis kremas. Viena procedūra trunka maždaug dvidešimt minučių, iš karto po jos jau galima matyti pirmuosius rezultatus. Didžiausias efektas matomas praėjus dešimčiai dienų po procedūros. Priklausomai nuo raukšlelių kiekio ir gylio, kas šešis-dvylika mėnesių procedūrą rekomenduojama pakartoti.

Po hialurono rūgšties injekcijos oda kurį laiką gali būti šiek tiek paburkusi, ant jos gali matytis nedidelių kraujosrūvų ar mėlynių. Sumažinti šių šalutinių poveikių tikimybę galima kurį laiką prieš procedūrą nevartojant alkoholio, vengiant vaistų, skirtų uždegimui mažinti (pavyzdžiui, aspirino). Po procedūros būtina vengti saulės spindulių, karščio (karštos vonios ar pirties), maudymosi baseine ar ypatingai didelio šalčio. Odą po hialurono injekcijos reikia ypatingai atidžiai saugoti nuo uždegimo.