Plaukų šalinimas lazeriu – greitai, be skausmo ir ilgam!

plaukų šalinimo lazeriu procedūraYra trys priežastys, dėl kurių dalis moterų ir vyrų stengiasi atitolinti kojų, rankų, barzdos, ūsų, bikini zonos ar kitų kūno vietų skutimosi procesą. Visų pirma, tai atima daug laiko. Antra, tai gali būti skausminga, jei naudojamas epiliatorius, įsipjaunama skutantis ar patiriama alerginė reakcija dėl netinkamo depiliacinio kremo. Trečia, skutimosi procedūra ilgainiui pradeda atrodyti beprasmiška – vieną dieną odą būna švelni ir glotni, o jau kitą šis pojūtis dingsta, plaukeliai atauga storesni ir tamsesni. Pamažu skutimasis tampa procesu be pabaigos. Plaukų šalinimas lazeriu – pats tinkamiausias būdas viso to išvengti.

Priklausomai nuo norimos depiliuoti srities, plaukų šalinimo lazeriu procedūra „atima“ tik nuo penkių iki dešimties minučių jūsų laiko. Ir jums nieko nereiks daryti – nei atidžiai skustuvu vedžioti per veido odą įtempus visus raumenis, nei plėšti kojų plaukų vaško juostelėmis, nei prašyti, kad kas nors iš šeimos narių padėtų nusidepiliuoti sunkiai pasiekimas vietas (pavyzdžiui, nugarą). Viskas, ką jums reikės daryti, tai ramiai laukti, kol jūsų nereikalingais plaukais pasirūpins profesionalus dermatologas ir lazeris.

Plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai neskausminga procedūra. Kitaip nei skutimosi peiliukai, lazeris nepažeis jūsų odos. Jokių randų, jokio kraujo – blogiausiu atveju keletą valandų turėsite pasaugoti odą nuo saulės spindulių ar ji bus šiek tiek paraudusi. Lazeris „taikosiׅ“ ne į jūsų odą, o į po ją pasislėpusius plaukų svogūnėlius, todėl procedūros metu ir neteks patirti jokio skausmo. Šiek tiek mažiau komfortabiliai pacientai jaučiasi, kai plaukai šalinami nuo ypač jautrių kūno vietų – bikini zonos ar viršutinės lūpos, bet šie plotai nėra dideli, todėl procedūra ilgai netrunka.

Būtent dėl to, kad plaukų šalinimo lazeriu procedūros metu yra sunaikinamas plauko svogūnėlis, plaukeliams nebėra iš kur „išdygti“. Dėl šios priežasties švelnia oda galėsite mėgautis keletą mėnesių ar, esant nedideliam plaukuotumui, net kelerius metus. Gali būti, kad procedūrą reikės pakartoti, nes vienu metu sunaikinti absoliučiai visų plaukų svogūnėlių yra praktiškai neįmanoma. Taip pat procedūrą dažniau tenka kartoti labai šviesius plaukus turintiems žmonėms. Vis dėlto kelios procedūros per metus dermatologijos klinikoje yra nepalyginamai rečiau nei keli kartai per mėnesį namuose, tiesa?

Plaukų šalinimas lazeriu tinka ne tik tamsiems ir storiems, bet ir šviesiems bei ploniems plaukeliams naikinti. Šis plaukų šalinimo būdas apsaugo nuo įaugusių plaukelių, todėl ši procedūra padeda turėti ne tik švelnesnę, bet ir gražesnę odą. Kiti plaukų šalinimo lazeriu privalumai – procedūra yra „draugiška“ odai, nesukelia alerginių reakcijų, o jei depiliacinėms priemonėms išleidžiate daug pinigų, depiliuojami odos plotai yra dideli, o plaukeliai greitai atauga, naudodamiesi šia dermatologijos klinikose teikiama paslauga galite ir sutaupyti.