Krūtų didinimas riebalais, kai vienur „per daug“, o kitur – „per mažai“

Jei norite didesnių krūtų, bet nepageidaujate, kad po jūsų oda „įsikurtų“ natūraliai jūsų kūno fiziologijai svetimos medžiagos, jums bus įdomu sužinoti apie procedūrą, kurios metu „nušausite du zuikius“: atsikratysite nepageidaujamų riebalų šlaunų, pilvo ar sėdmenų srityse ir „perkelsite“ juos ten, kur jų reikia labiau – į krūtinę. Turime omenyje krūtinės didinimo riebalais procedūrą.

Kam labiausiai tinka krūtinės didinimas riebalais?

Krūtų didinimas riebalais

Jeigu svajojate apie itin radikalius pokyčius, riebalais pasididinti krūtų jums greičiausiai nepavyks. Krūtų didinimas riebalais labiausiai tinka toms pacientėms, kurioms pakanka natūralias krūtis padidinti vienu ar dviem dydžiais. Didinant krūtis šiuo būdu ir siekiant išvengti šalutinio operacijos poveikio, riebalų po pacientės oda negalima švirkšti daugiau nei jų reikia krūtinę padidinti palyginti „nežymiai“.

Taip pat krūtinės didinimas šiuo būdu netiks itin lieknoms merginoms, kurios neturi „atliekamų“ kūno riebalų. Joms gali būti pasiūlytas krūtinės didinimo dirbtiniais implantais ir riebalais derinys: vienos operacijos metu krūtys padidinamos silikoniniais implantais, o kitos – papildomos kūno riebalais. Tokiu būdu dirbtinių implantų kraštai yra „sušvelninami“, kad liečiant krūtinę jų nesijaustų.

Taigi, jei jūsų krūtys yra vos vienu ar dviem dydžiais mažesnės nei jūsų svajonių krūtinė ir turite antsvorio, esate geriausia kandidatė krūtinės didinimo riebalų užpildu operacijai.

Galimos rizikos

Vis dėl to reiktų žinoti vieną svarbų dalyką: kaip ir silikoniniai ar fiziologiniu tirpalu užpildyti krūtų implantai, taip ir natūralūs jūsų kūno riebalai krūtinės didinimo operacijos metu gali neprigyti. Dalis riebalų (net iki 50 proc.) neprigyja beveik visada. Vadinasi, riebalų neprigijimo rizika kai kuriais atvejais yra net didesnė nei pasirinkus dirbtinius implantus. Jeigu kūno riebalai neprigyja po pirmosios operacijos, ją gali tekti pakartoti, o tai pareikalaus ne tik papildomų išlaidų, bet ir jūsų laiko bei kantrybės.

Antra vertus, krūtinės didinimas riebalais leidžia išvengti tokių nemalonumų kaip implanto subliuškimas dėl oro slėgio pakitimų (pavyzdžiui, dažnai skraidant lėktuvu), alerginė reakcija į dirbtinius implantus ir net randai – operacijos metu oda nėra įpjaunama, ji atliekama švirkšto pagalba.

Krūtų didinimo operacijos eiga

Krūtinės didinimo riebalais operacija susideda iš dviejų pagrindinių etapų: riebalų nusiurbimo ir jų sušvirkštimo į krūtis. Pirmojo etapo metu iš pacientės šlaunų, sėdmenų, pilvo ar juosmens švirkštu paimamas reikalingas riebalų kiekis ir riebalai išvalomi centrifugoje. Antrojo etapo metu mažais dūriais riebalai sušvirkščiami į krūtinės audinius. Geriausiam rezultatui pasiekti įprastai reikia nuo dviejų iki trijų tokių operacijų, viena jų trunka maždaug tris valandas. Įvertinti, kiek riebalų prigijo, galima tik po keleto mėnesių.

Nors operacijos metu naudojama bendroji kūno nejautra, jai pasibaigus gali skaudėti tiek tas vietas, iš kurių buvo paimti riebalai, tiek tas, į kurias jie buvo suleisti. Be to, keletą savaičių krūtys gali būti ištinusios.