Dantų balinimas Kaune

Balinimas Kauno miesteEsate kaunietis? Ieškoti patikimos odontologijos klinikos, nes norite, kad jūsų dantys būtų baltesni? Tada jūs esate vienas iš daugelio pacientų, kuriuos domina dantų balinimas Kaune. Išties yra ne viena odontologijos klinika Kaune, kuri gali jums šią paslaugą suteikti. Vienos klinikos yra garsesnės ir didesnės, kitos mažesnės ir ne tokios žinomos; bet kokiu atveju, neabejojame, kad nesunkiai rasite, kuri odontologijos klinika Kaune jums atrodo pati patikimiausia, patogiausia ir tinkamiausia. Tad nesibaiminkite, šis straipsnis tikrai nėra reklaminis, mes neketiname rekomenduoti jokios odontologijos klinikos Kaune, bet norime suteikti daugiau informacijos apie dantų balinimą.

Dantų balinimas gali būti atliekamas namie, naudojant balinamąsias dantų pastas ar skalavimo skysčius (tai pigu, bet visiškai neefektyvu ir turi būti atliekama nuolat) arba naudojant specialias balinamąsias juosteles ar gelį (tai efektyviau nei pirmas mūsų minėtas būdas, be rezultatas visgi nėra ilgalaikis, be to, procedūra nėra visiškai saugi). Kita vertus, kadangi jus dominantis klausimas – dantų balinimas Kaune, galime daryti prielaidą, kad jūs greičiausiai norite, jog procedūra būtų atlikta klinikoje. Jūs turite du pasirinkimus:

  • Galimas dantų balinimas kapomis. Jei jau žinote, kuri odontologijos klinika Kaune yra verta jūsų dėmesio, užsirašykite vizitui pas odontologą. Jis jums papasakos apie šį gydymo būdą, kuris išties yra paprastas ir nebrangus, ir, jei sąlygos jums pasirodys tinkamos, pradės reikiamas procedūras. Pirmiausia odontologas nuims jūsų dantų atspaudus, pagal kuriuos bus pagamintos kapos. Jos jums bus atiduotos kito vizito metu. Tai visas odontologo indėlis, likusi procedūra yra atliekama namie. Į kapas reikia įšvirkšti balinamojo gelio (šis gelis yra pagamintas peroksido pagrindu; odontologas jums patars, kur Kaune galima jo įsigyti). Geliu pripildytas kapas reikia uždėti ant dantų ir palaikyti per naktį (jei jums patogiau, procedūra gali būti atliekama ir dieną). Procedūra turi būti atliekama kasdien 2-4 savaites, priklausomai nuo to, kokį rezultatą norite pasiekti. Bet būkite atsargūs: kapas naudokite tiksliai pagal instrukcijas, nes balinamasis gelis, patekęs ant minkštųjų burnos audinių, gali juos nudeginti. Toks dantų balinimas paprastai išlieka efektyvus iki 4 mėnesių laiko, jei dantys yra tinkamai prižiūrimi.
  • Jei neturite laiko „žaisti“ su kapomis (sutikite, tam reikės skirti nemažai laiko) ir tikitės, kad dantų balinimas Kaune bus kur kas greitesnis ir efektyvesnis, galima ir kita alternatyva. Dantų balinimas Kaune yra atliekamas vieno ar dviejų vizitų metu (kurie trunka ne ilgiau nei 1 valandą, o dažnai ir trumpiau). Svarbiausia, kad rezultatas išlieka ne 4 mėnesius, o kur kas ilgiau. Kaip tai padaroma? Odontologas pats uždeda balinamojo gelio jums ant dantų ir, naudodamas specialią lempą ar lazerį, padeda dantims išbalti kur kas greičiau. Pats pažangiausias – vadinamasis ZOOM metodas, pasidomėkite, kuri odontologijos klinika Kaune jį taiko. Be to, svarbu ir tai, kad procedūra yra visiškai saugi: dantų balinimas atliekamas prižiūrint odontologui, todėl visiškai sumažėja rizika, kad bus pažeista gleivinė (prieš procedūrą liežuvis, dantenos bei minkštieji burnos audiniai yra uždengiami ir taip apsaugomi nuo galimų neigiamų padarinių).

Taigi, jei jus domina dantų balinimas Kaune, pirmiausia atsakykite sau į klausimą, kokie yra jūsų lūkesčiai. Norite greito ir efektyvaus rezultato? O gal jūs turite nemažai laisvo laiko, tad jums nesvarbu, kad dantų balinimas būtų atliktas per valandą? Jums svarbiausia, kad procedūra būtų visiškai saugi? O gal viliatės, kad nereikės išleisti per daug pinigų? Jei tiksliai žinosite, kokie yra jūsų pageidavimai, nesunkiai išsirinksite tinkamiausią dantų balinimo būdą.