Kuo geri dantų implantai?

Dantų implantai. Klausimai - atsakymaiKuomet žmogus praranda vieną ar keliatą dar blogiau jei net visus dantis, iškyla poreikis protezavimui.  Dantų implantai kartais vis dar apipinami mitais: kai kurie žmonės yra girdėję tik labai miglotą informaciją apie šią priemonę dantų atkūrimui. Norėdami išsklaidyti jūsų abejones ir padėti atsirinkti, kuri informacija yra teisinga, o kuri – ne, parengėme šį straipsnį. Jame pateikiami dažniausi pacientams ramybės neduodantys klausimai. Po jais – mūsų atsakymai, kurie, tikimės, jums bus naudingi.

Ar dantų implantai visada prigyja?

Dantų implantų prigijimo tikimybė yra labai aukšta – jie neprigyja tik maždaug 2-3% pacientų. Žmogaus organizmas visiškai toleruoja implantus todėl, kad jie yra pagaminti iš titano, o ši medžiaga puikiai suderinama su žmogaus ląstelėmis. Todėl galite būti beveik tikras, kad implantas jums prigis. Galų gale, jei nutiktų priešingai, po kiek laiko procedūra gali būti pakartota iš naujo (be to, dauguma odontologų neima už tai papildomo mokesčio).

Ar dantų implantai – ilgaamžiai?

Patikėkite, jūs nustebsite, kai sužinosite, kaip ilgai dantų implantai tarnauja. Jei jie yra tinkamai prižiūrimi, jie gali išbūti jūsų žandikaulyje net keliasdešimt metų. Tai tikrai stulbinantis rodiklis, tiesa? Dantų implantai yra ir tvirti, ir stiprūs, ir atsparūs aplinkos veiksniams, tad jų teikiamais privalumais džiaugsitės dar ilgai.

Ar dantų implantacija – brangi?

Deja, tenka pripažinti, kad dantų implantacija – pakankamai brangi procedūra. Bet nepamirškite, kad dantų implantai yra labai kokybiški, o gydymo rezultatas turi begalę privalumų. Kitaip tariant, dantų implantai, nors ir kainuoja brangiai, bet labai greitai atsiperka: juk gydymas nėra kartojama kasmet.

Kokie yra dantų implantų privalumai?

Didžiausias dantų implantų privalumas yra tas, kad labai greitai jūs apskritai pamiršite, kad nebeturite natūralaus danties (dantų). Gydymo rezultatas – sveikai, gražiai atrodantys dantys, kurie ne tik yra vizualiai patrauklūs, bet ir labai funkcionalūs: kramtymo kokybė bus puiki. Jūs ir vėl galėsite valgyti mėgstamą maistą, drąsiai juoktis ir plačiai šypsotis aplinkiniams žmonėms!

Ar dantų implantai nekenkia žandikaulio kaului?

Ne tik nekenkia, bet ir padeda. Jei jūsų burnoje trūksta dantų, tose vietose žandikaulio kaulas nebėra stimuliuojamas, jis atpranta „dirbti“, todėl po truputį atrofuojasi ir nyksta. Tai gali sukelti nemalonių padarinių: keičiasi veido forma, žmogus pasensta greičiau nei turėtų. Be to, jei ateityje visgi norėsite, kad jums būtų atliktas dantų implantavimas, prieš procedūrą kaulas pirmiausia turės būti regeneruotas. Džiugu tai, kad dantų implantai kaulą „apgauna“: imituodami danties šaknį jie sustabdo žandikaulio kaulo nykimą.