Dantų protezavimas – ne tik senyvo amžiaus asmenims. Pasakoja specialistė

Turėti nuostabią ir svarbiausia – sveiką šypseną – gali kiekvienas. Ir dėl to, kad skiriant kasdienės priežiūros – ji bus sveika, ir dėl to, kad šiuolaikinės odontologijos galimybės yra labai plačios, tad tereikia jomis pasidomėti ir pasinaudoti.

Jeigu Jums reikalinga profesionali pagalba, kuri apima ne tik plombavimo paslaugas, tačiau ir įmantresnes, pavyzdžiui, aktualus dantų protezavimas – tokiu atveju į pagalbą ateina Garliavos odontologijos centro protezavimo specialistai, kurie tikina, kad padėti susigrąžinti šypseną galima beveik bet kokiam žmogui. Svarbiausia – nelaukti. Apie tai kalbamės su odontologe Monika.

protezavimas goc klinikojeDantys atrodo natūraliai

Daugeliui žmonių dantų protezavimo paslauga padeda ne tik atkurti burnos ertmės funkcionalumą, tačiau taip pat ir estetiką. Nors dažniausiai kalbant apie patrauklumą yra minimas dantų implantavimas, tačiau reikia nepamiršti, kad protezavimo galimybės šiuo metu taip pat gana atviros, tik reikia rinktis aukštesnės kokybės medžiagas, kurios leidžia džiaugtis ir patraukliau atrodančiu rezultatu.

Mes savo pacientams galime pasiūlyti ne tik kelis skirtingus metodus, kurie leidžia atkurti dantis, tačiau ir kiekvieno metodo kelias variacijas. Jos kinta ne tik estetika, tačiau ir kitais niuansais. Pirmiausia visada kviečiame mus išklausyti, o tik tada rinktis, kadangi norime padėti pacientui džiaugtis visapusiškai geriausiu rezultatu“,- atvirauja Monika.

Natūraliai atrodantys dažniausiai suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, šypsena tampa jo kasdieniu palydovu. Ar tai atitiktų Jūsų poreikius?

Kaina ir išsimokėjimo galimybės

Daugeliui žmonių patinka tai, jog protezavimas kainuoja pigiau nei implantacija, tačiau atrodo gana panašiai. Žinoma, tiek estetika, tiek funkcionalumas kinta, tačiau ir protezavimas šiuo metu dideliais žingsniais vejasi implantavimą. „Mes ne tik siūlome patrauklias kainas, tačiau taip pat ir suteikiame išsimokėjimo už paslaugas galimybę. Daugeliui mūsų klientų tai labai patinka, kadangi šypsotis sveikai jie gali šiandien, o už paslaugas moka po truputį, labai lanksčiai“,- teigia Monika.

Dantys funkcionuoja kaip tikri

Reikia nepamiršti, kad šiuo metu dantų protezai ne tik tarnauja kaip tikri dantys, tačiau ir taip atrodo. Pamirškite išimamus protezus. Nors kai kurios klinikos vis dar juos siūlo, tačiau retas žmogus renkasi. Nebent per kompensacijas, kurias apmoka valstybė. Tačiau tiems, kurie, kuri pigiai atkurti prarastus dantis – fiksuojami protezai yra geras pasirinkimas. Svarbiausia – prieinamas daugeliui.

Protezai gaminami iš skirtingų medžiagų, tad kiekvienu atveju supažindiname pacientus su galimomis opcijomis, kad jie pasirinktų jiems labiausiai tinkamą metodą. Nuo natūralesnio iki ne taip natūraliai atrodančio, tačiau pigesnio“.

Būtina atkurti prarastus dantis

Ar tikrai dantų protezavimas yra būtinas? O gal galima gyventi be vieno, kelių, o gal net ir visų dantų? Gyventi galima, tačiau dažniausiai nuo to – taip gyvenimo kokybė bus kur kas blogesnė. Pirmiausia irs žandikaulio kaulas, kadangi jis nedirbs ir žmogaus veidas vizualiai sens kur kas greičiau.

Taip pat, jeigu burnoje dar yra likę dantų – jie kur kas labiau dėvėsis, kadangi turės atlikti ir tų dantų, kurių nebėra, funkcijas, galiausiai, žmogus negebės tinkamai sukramtyti maisto, o tai visada blogai. Ką daryti? Kuo greičiau kreiptis pas specialistus, kurie grąžins Jums gražią bei sveiką šypseną.

Vis daugiau žmonių keičia savo šypsena ir tuo pačiu kartu – savo gyvenimus. Kadangi galimybės tokios atviros – jomis nepasinaudoti yra klaida. Galiausiai, kainos lanksčios, o šypsenos – vertos milijono. Ir jos gali būti Jūsų.

Parengė:

Garliavos odontologijos centras