Estetinis plombavimas Kaune – greitai ir efektyviai

Estetinis plombavimas KauneGyvenate Kaune? Esate nepatenkintas savo dantų išvaizda? Norėtumėte tai pakeisti, bet nežinote kaip? Galbūt jums padėtų estetinis plombavimas? Tai kosmetinis gydymo būdas, atliekamas ne vienoje Kauno odontologijos klinikoje. Nesate girdėjęs apie šį gydymo būdą? Mes jums suteiksime pagrindinę informaciją.

Estetinis plombavimas Kaune yra atliekamas įvairiais atvejais:

  • Kai dantis yra pakeitęs spalvą (pageltęs, pajuodęs, papilkėjęs ar parudavęs);
  • Kai dantis yra nulūžęs, nutrupėjęs, nudilęs, nuskilęs;
  • Kai dantis yra pažeistas karieso;
  • Kai tarpai tarp dantų yra per dideli;
  • Kai dantis dėl kokių nors kitų priežasčių atrodo negražiai.

Pagrindinis šio gydymo tikslas – estetinės dantų išvaizdos atkūrimas. Bet nauda suteikiama ne tik dantų grožiui, kadangi estetinis plombavimas teigiamai veikia ir dantų sveikatą. Juk pradėję irti ar gesti dantys yra labai pažeidžiami, jie gali būti jautrūs, juos gali imti skaudėti, jie greitai dėvisi. Visoms šios problemoms yra užkertamas kelias, dantys tampa stipresni, tvirtesni, sveikesni.

Be to, estetinis plombavimas turi ir kitų privalumų. Gydymas yra greitas ir efektyvus – kam tai gali nepatikti? Vieno apsilankymo pas gydytoją metu galima sutvarkyti iki 6-8 dantų, tad pagražėjusia šypsena pacientai džiaugiasi jau po vieno ar dviejų vizitų. Be to, saugomi natūralūs dantų audiniai, dantys nešlifuojami daugiau nei būtina. O ir estetišką išvaizdą lengva atkurti, nes kompozicinių medžiagų pasirinkimas yra labai platus, tad jų atspalvis bei blizgesys yra pritaikomi prie kitų dantų. Žinoma, procedūra yra nuskausminama, todėl jos metu pacientai diskomforto nejaučia (tiesa, nedidelis diskomfortas juntamas kurį laiką po procedūros, bet jis laikinas).

Verta žinoti ir tai, kad estetinis plombavimas yra tinkamas net ir krūminiams dantims. Sakysite, krūminiams dantims nėra svarbi estetiška išvaizda? Mes su jumis sutinkame. Bet juk estetinis plombavimas krūminiams dantims ne dėl šios priežasties ir siūlomas. Šio gydymo metu atkuriama buvusi krūminio danties išvaizda su visomis vagelėmis, įdubimais ir grioveliais, todėl labai pagerinama kramtymo funkcija.

Svarbu suprasti, kad estetinis plombavimas negali būti atliekamas, jei dantų pažeidimai yra per dideli. Tada siūlomas dantų protezavimas. Bet kokiu atveju tikslią diagnozę gali nustatyti tik gydytojas, tad pirmiausia apsilankykite pas Kaune dirbantį odontologą ir pasikonsultuokite su juo dėl tinkamiausio gydymo būtent jūsų dantų problemoms spręsti.