Kaip atliekamas ir kiek kainuoja vakuuminis masažas

Daug pastangų nereikalaujantis būdas atsikratyti celiulito

Reklamose ne kartą esame girdėję frazę „apelsino žievelė“, ir puikiai žinome, kad ji naudojama ne pačiai maloniausiai moters kūno problemai apibūdinti. Celiulitas gali kankinti net labai jaunas ir lieknas merginas – tai riebalų sankaupos, susidarančios, kai jie laiku „neištirpsta“.

Tikriausiai žinote, kad didžiausi celiulito priešai – tai kavos tirščiai, sportas ir sveika mityba. Deja, ne visada turime laiko užsiimti „naminėmis“ grožio procedūromis, o sportas ar dietos taipogi patrauklūs ne visoms. Ką tuomet daryti?

Vakuuminio masažo procedūraIšeitis yra! Tai – vakuuminis masažas. Procedūra, kurios metu naudojami vakuuminiai antgaliai, ne tik paskatina medžiagų apykaitą, bet ir paspartina nereikalingų ir nuodingų medžiagų šalinimo iš organizmo procesus bei degina riebalus. Taigi, vakuuminį masažą pelnytai galima vadinti naujuoju celiulito priešu.

Vakuuminis masažas atliekamas gydytojo kabinete, specialiais antgaliais masažuojant ir įtraukiant tokių paciento kūno vietų, kaip kojos, sėdmenys ar pilvas, odą. Masažavimas vakuumu tinka bet kokio amžiaus moterims. Žinoma, jis tinka ir vyrams, bet tarp moterų jis populiarėja itin greitai.

Kiek procedūrų man reikės?

Kuo labiau įsisenėjęs celiulitas, tuo daugiau procedūrų reikia jam „sudeginti“. Be to, svarbu atminti, kad vien tik masažu jūs nepasieksite tokių kūno formų, kokias turi sportuojantys ir sveiką mitybą propaguojantys žmonės.  Pradėjus lankyti vakuuminio masažo procedūras, per mėnesį jų reikia nuo penkių iki dešimties. Vėliau procedūrų skaičių galima sumažinti iki keturių ar netgi dviejų per mėnesį.

Po pirmųjų procedūrų jau galima stebėti pastebimus pokyčius: lygesnę odą, sumažėjusias kūno apimtis. Po dešimties procedūrų oda ne tik tampa lygesnė ir elastingesnė, bet ir pradeda nykti celiulitas.

Vienos procedūros, trunkančios apie 30 minučių, kaina siekia 20-25 eur, kai kuriose klinikose iš karto apmokant už keletą procedūrų taikomos nuolaidos. Galima pasirinkti ir ilgesnę procedūros trukmę.

Gerasis ir blogasis šalutiniai masažo vakuumu poveikiai

Naikindami celiulitą vakuuminiu masažu, ne tik pagražinsite savo kūną, bet ir sumažinsite skausmą, nuovargį bei stresą. Masažą vakuumu išbandę pacientai teigia, kad jis pagerina miego kokybę, pakelia nuotaiką, mažina skausmą nugaros, pečių srityse, sumažina raumenų sąstingį ir skausmą, suteikia energijos ir žvalumo.

Vis dėlto šis masažas gali nepatikti silpnų kraujagyslių turėtojams – dėl plonų kraujagyslių sienelių jos gali plyšti masažo metu, ir ant kūno atsirasti pastebimų mėlynių.