Šiuolaikiška procedūra 4D veido atjauninimas

4d veido atjauninimo procedūraAr jau teko girdėti apie 4D veido atjauninimą? Ši moderniai skambanti procedūra – puiki išeitis toms ir tiems, kurie nenori susitaikyti su laiko daromu poveikiu odai, siekia ją išlaikyti tokią pat gražią (ar net gražesnę!) kaip jaunystėje. 4D veido atjauninimas – tai daugybė „D“ viename: dermatologiškai patvirtintos procedūros, kurias pripažįsta odos gražinimo specialistai visame pasaulyje, dieviškai švelni oda ir daug komplimentų.

Iš tikrųjų pavadinimą „4D“ ši veido atjauninimo procedūra gavo dėl to, kad ji susideda net iš keturių skirtingų etapų – atskirų procedūrų, kurias jungia bendras tikslas – lygesnė, elastingesnė, švaresnė ir visapusiškai jaunesnė oda. 4D veido atjauninimas apima odos stangrinimą iš vidaus („Smooth lifting“), jos paviršiau veikimą frakciniu arba, kitaip sakant, taškiniu būdu („Frac 3“), odos kaitinimą lazeriu („Piano“) ir odos šveitimą, kurio metu nuo jos paviršiaus pašalinami įvairūs defektai ir nelygumai („Superficial“).

4D veido atjauninimas nėra tas pats, kas chirurginė operacija ar kokia nors kita invazinė procedūra. Jos metu oda veikiama tik lazerio skleidžiamomis bangomis, kurios pasiekia net giliausius odos sluoksnius, tačiau jos neįpjauna ar kitaip nepažeidžia. Todėl, skirtingai nei plastinė operacija, 4D veido atjauninimas nepalieka randų. Šalutinis efektas, liekantis po procedūros, yra trumpalaikis: tai nežymiai paraudusi oda. Paraudimas praeina per pirmąsias dvylika – dvidešimt keturias valandas po procedūros. Pati procedūra gali trukti 30 minučių ar ilgiau – priklausomai nuo odos problemiškumo ir veido odos, kurią norima atjauninti, ploto.

Pagrindiniai 4D veido atjauninimo procedūros privalumai – pagerėjęs odos tonusas, padidėjęs odos stangrumas ir elastingumas. Oda tampa lygesnė, švelnesnė – malonesnė liesti. Ši lazerinė procedūra leidžia sumažinti net itin gilias raukšles, o mažesnes – visiškai pašalinti. Jos metu gali būti išnaikinamos ir strijos bei pigmentinės dėmės, randai. Po 4D veido atjauninimo oda atrodo natūralesnė nei ją atjauninus užpildais ar chirurgo peiliu. Be to, oda yra atjauninama ne „vienam kartui“: ši procedūra suaktyvina kolageno ir elastino gamybą, todėl odos ląstelės ilgainiui atsinaujina savaime.

Paprastai 4D veido atjauninimo procedūros poveikis išlieka vienerius metus. Tuomet procedūrą reikia pakartoti. Džiugu tai, kas rezultatas yra matomas iš karto, o su kiekviena savaite po procedūros jis tik gerėja. Veido atjauninimas lazeriu gali būti atliekamas bet kuriuo metų laiku, todėl šios procedūros laiką galite priderinti prie savo kasmetinių atostogų ir po jų grįžti į darbus atrodydami jaunesni ir pailsėję labiau nei bet kada.

4D veido atjauninimas atliekamas pažangiais lazeriais, todėl procedūras jais atlikti gali tik kvalifikuotas specialistas. Savo veido odos nereikėtų patikėti bet kam – prieš kreipdamiesi į dermatologijos kliniką, pasidomėkite ten dirbančiais specialistais ir jų naudojama technika.