Budinti veterinarijos klinika – pagalba jūsų augintiniui visą parą

Ligos, negalavimai, skausmai – visa tai užklumpa pačiu netikėčiausiu metu. Kitą vertus, tokiems nemalonumams ir negali būti tinkamas laikas, gali būti tik tinkamu metu suteikta pagalba. Susirgus, sunegalavus, blogai pasijutus, susižeidus pagalbą ir rūpestį norisi gauti čia ir dabar. Ne tik noras čia svarbus. Laiku nesuteikus tinkamos medicininės pagalbos žmogui, gali kilti rimtų komplikacijų riziką, kartais būtent laiku nesuteikta pagalba kainuoja net gyvybę.

Kaip yra su gyvūnais? Skirtumas tik tas, jog jie patys negali išsikviesti greitosios pagalbos (o ir ši važiuoja juk tik pas žmones), negali paskambinti artimiesiems ar paprašyti praeivių pagalbos. Todėl tokiais atvejais būtina yra budinti veterinarijos klinika, kuri pagalbą gyvūnui suteikti gali ir ryte, ir dieną, ir vakare. Budinti veterinarijos klinika padės gyvūnams bet kuriuo paros metu ne tik todėl, jog labai myli gyvūnus, bet ir turi tokią galimybę – klinikoje visada yra budintis veterinaras, reikiama įranga, todėl gali būti teikiamos visos paslaugos, o ne tik konsultacija.
Ko reikia, kad budinti veterinarijos klinika padėtų greitai ir kokybiškai?

Budinti veterinarijos klinikaVisų pirma, gerų specialistų, jų rūpestingumo ir didelio noro bei meilės savo darbui. Tuomet jau neapseinama ir be įrangos, vaistų, priemonių. Tai padeda tiksliai nustatyti diagnozę  ir pritaikyti efektyvų gydymą. Na, o budinti veterinarijos klinika Kaune „Siaurio Šnauceris“ gali didžiuotis dar ir tuo, jog būtent jos komanda vienintelė Lietuvoje atlieka net sąnarių endoprotezavimo operacijas. Klinika yra žinoma ir dėl pakaitinės inkstų terapijos – hemodializės, dėl kurios čia kreipiasi nemažai pacientų.

Kokios paslaugos dar yra teikiamos veterinarijos klinikoje?

 • Kastracija, sterilizacija – itin dažnai užsakoma operacija, kuri apsaugo ir nuo tam tikrų ligų, pvz. kastruoti patinai neserga prostatos ligomis, o sterilizuotos patelės – gimdos uždegimu. O taip p Siaurio Šnaucerisat rečiau pasitaiko tokios ligos, kaip pieno liaukų vėžys, kiaušidžių, gimdos ligos ir t.t. Kastracija padeda nurimti, nebėgti iš namų.
 • Bendroji higiena – kai laikas pakirpti nagučius, išvalyti dantis, ausis, ar atlikti kitokius profilaktinius higienos darbus. O galbūt jau laikas suruošti reikalingas pažymas, dokumentus, skiepų pasus?
 • Chirurgija – sudėtingos torokalinės, abdominalinės, neurochirurginės, oftalmologinės, stuburo bei kaulų ir sąnarių endoskopinės ir artroskopinės operacijos. Sterilizavimas, kastravimas, galvos smegenų operacijos bei širdies stimuliatorių įdėjimas. 
 • Endoskopiniai tyrimai, kurie padeda tiksliai diagnozuoti ir pamatyti tai, kas plika akimi nematoma.
 • Echoskopiniai tyrimai, kurių atlikimas neskausmingas, bet ypač informatyvus.
 • Gyvūnų gydymas namuose, kuomet pasiekti kliniką dėl įvairių priežasčių būna sudėtinga.
 • Kardiologija, kai širdelė sustreikuoja.
 • Eutanazija, kad kelionė į amžinus poilsio namus būtų neskausminga, greita ir lengva.
 • Odontologija – viskas, kas susiję su dantenomis, dantimis, žandikauliu, liežuviu ir begalę įvairių sutrikimų, traumų, ligų.
 • Skubi pagalba, kai laukti nėra laiko, noro, priežasties. Kiekviena minutė kainuoja ašaras, skausmą, komplikacijas ar net gyvybę.
 • Egzotiniai gyvūnai – jie čia irgi gaus reikiamą pagalbą, priežiūrą, gydymą.
 • Nuosekli priežiūra – geros klinikos garantas

Budinti veterinarijos klinika pasirūpins gyvūnu (ir be abejo nepamirš šeimininko), suteikdama jam visą spektrą paslaugų, nuolatinę priežiūrą prieš operaciją/procedūrą, jos metu ir po jos. Padarys viską, kad gyvūnas jaustųsi saugus, mylimas ir sveikas.
Tuo tarpu šeimininkas bus supažindintas su visu gydymo planu, teikiamomis paslaugomis, suteiktu gydymu, operacijos ar procedūrų eiga, pooperacine priežiūra ir t.t. Visa reikiama informacija nuo A iki Z, nes antras veterinaras yra būtent šeimininkas, į kurio rankas gyvūnas sugrįš iškart po specialistų. Gera klinika – gerose rankose augintinis.