Limfodrenažinis masažas grožiui ir gerai savijautai

Kompleksinis masažo poveikis

Masažas – vienas geriausių ir sveikiausių būdų atsipalaiduoti. Grožio klinikos ir reabilitacijos centrai siūlo įvairias masažo rūšis: klasikinį, švedišką, japonišką, masažą karštais akmenimis, limfodrenažinį masažą ir daugybę kitų. Limfodrenažinis masažas yra viena iš kompleksinio masažo rūšių: jis ir atpalaiduoja, ir koreguoja kūno linijas. Taigi, toks masažas ne tik padeda pagerinti savijautą, bet ir yra naudingas jūsų grožiui.

Naudingas pacientams, kurie mažai juda

Masažai

Limfodrenažinis masažas, atliekamas Kaune ir kituose miestuose, yra naudingas žmonėms, kurių fizinis aktyvumas gana menkas. Ši masažo rūšis dažnai rekomenduojama dirbantiems sėdimą darbą, vengiantiems ar negalintiems sportuoti, tačiau norintiems sumažinti kūno apimtis. Limfodrenažinis masažas ypač tinkamas moterims, kurios nori atsikratyti nepageidaujamo celiulito ir pagreitinti lieknėjimo procesą. Svarbui žinoti, jog vien tik masažu kūno apimčių nesumažinsite radikaliai: jis turi būti pasitelkiamas kaip pagalbinė priemonė šalia sveikos mitybos, o ne kaip jos pakaitalas.

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas moterims po vaikelio gimimo. Moteriai, neseniai pagimdžiusiai kūdikį, reikia įdėti nemažai pastangų, kad ji atgautų iki nėštumo turėtas formas, ir ši masažo rūšis tam labai tinkama. Limfodrenažinis masažas padeda atsikratyti skysčių pertekliaus, sumažinti apimtis, sustangrinti suglebusią odą ir pašalinti celiulitą.

Pagreitina organizme vykstančius medžiagų apykaitos procesus

Limfa – tai kraujo ir audinių ląstelių jungiamasis audinys. Ji reikalinga, kad būtume apsaugoti nuo įvairių infekcijų ir kitų ligų sukėlėjų. Limfos skystis padeda iš organizmo pašalinti įvairius toksinus, riebalų perteklių, mirusias ar pažeistas mūsų audinių ląsteles.

Limfodrenažinis masažas pagreitina limfos tekėjimą organizme, todėl pagreitėja ir organizmo „šiukšlių“ šalinimas iš jo. Neleidžiant toksinėms medžiagoms „užsistovėti“ mūsų kūne, ant odos sumažėja spuogų, išnyksta jos riebumas ar atvirkščiai – išsausėjimas. Šio masažo dėka, rečiau sergama šlapimo takų uždegimu (cistitu), „moteriškomis“ ligomis.

Limfodrenažinis masažas taip pat pagreitina kraujo tekėjimo procesą, todėl širdis ir raumenys geriau aprūpinami krauju, o kartu su juo – deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Šio masažo dėka, pagreitėja medžiagų apykaita, todėl maistą suvirškiname greičiau, o naudingos maistinės medžiagos yra geriau įsisavinamos.

Psichologinis masažo poveikis: patiks ir droviesiems

Kaip ir kiti masažai, limfodrenažinis masažas veikia raminamai, atpalaiduoja, pagerina paciento miegą, mažiną nerimą ir stresą. Teigiama, kad jau po pirmosios procedūros pacientas jaučiasi geriau – ne tik dėl sumažėjusios psichinės įtampos, bet ir dėl pagražėjusios odos, atsiradusio lengvumo jausmo.

Limfodrenažinis masažas atliekamas ne žmogau rankomis, bet specialiu aparatu, todėl ši masažo rūšis patiks tiems, kurie nemėgsta „svetimų“ žmonių prisilietimų. Pacientams, kurie yra pernelyg drovūs, jog galėtų išsirengti prieš nepažįstamą žmogų, limfodrenažinis masažas taip pat patinka. Sakoma, kad viena limfodrenažinio masažo procedūra savo poveikiu prilygsta trims rankomis atliktiems masažams.