Odontologijos klinika „dantu-implantai.lt”

odontologasOdontologijos klinikos pasirinkimas gali būti komplikuotas – juk jų įvairovė yra išties didelė. Kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamai? Be abejonės, svarbiausia, kad atliekamos paslaugos būtų kokybiškos, bet yra ir kitų kriterijų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

Patikimi odontologai – odontologijos klinikos reklaminis veidas
Be abejonės, odontologijos klinikos vertė yra tiesiogiai priklausoma nuo joje dirbančių odontologų. Jie tarsi odontologijos klinikos reklaminis veidas. Jei tam tikroje klinikoje dirba patikimas odontologas, garsėjantis savo atliekamų paslaugų kokybe, jis tikrai pritrauks klientų. Ir atvirkščiai, jei atliekamų paslaugų patikimumas kelia abejonių, tai darys neigiamą įtaką odontologijos klinikos reputacijai. Todėl rinkdamiesi kliniką visada atkreipkite dėmesį, kokie darbuotojai joje dirba.

Svarbu, kad odontologijos klinikoje dirbtų jums reikalingi specialistai
Jei jums reikia bendro pobūdžio paslaugų (pavyzdžiui, užplombuoti karieso pažeistą dantį), tai gali atlikti beveik kiekvienas odontologas. Bet jei jums reikalingos tam tikros specializuotos paslaugos, pasidomėkite, ar konkrečioje klinikoje jos yra atliekamos. Pavyzdžiui, jei jus domina ortodontinės paslaugos, turėsite rasti odontologą, kuris specializuojasi ortodontijos srityje. Jei jums reikia dantų implantacijos, svarbu rasti patikimą implantologą. Ne kiekvienas odontologas užsiima dantų implantavimu. Todėl kai kuriais atvejais išsirinkti odontologijos kliniką gali padėti ir joje atliekamų paslaugų spektras.

Švara ir higiena – neatsiejama kiekvienos odontologijos klinikos dalis
Turbūt net neverta įrodinėti, kad švara yra būtina kiekvienai klinikai. Higienos reikalavimų laikymasis yra ypatingai svarbus. Juk odontologas yra atsakingas už paciento burnos sveikatą. Jis ne tik turi padėti pacientui, bet taip pat jokiais būdais jam nepakenkti: neleisti, kad dėl jo kaltės pacientui kiltų infekcija ar kad jis būtų užkrėstas kito paciento ligomis. Todėl turi būti naudojami tik dezinfekuoti įrankiai, kitaip tariant, sterilumas – neišvengiama kiekvienos saugios procedūros dalis.

Atkreipkite dėmesį į klinikoje naudojamų medžiagų kokybę
Be abejonės, tam, kad atlikta paslauga turėtų ilgalaikį rezultatą, būtina, kad būtų naudojamos kokybiškos medžiagos. Tai savaime suprantama: jei naudojamos medžiagos yra prastos, jos netarnaus taip ilgai kaip turėtų, ir visai nesvarbu, kaip gerai buvo atlikta procedūra, kurios metu minėtos medžiagos buvo panaudotos. Nekokybiškos medžiagos yra ne tokios tvirtos ir kur kas mažiau estetiškos.

Atsiliepimų ir rekomendacijų svarba renkantis kliniką
Jei nežinote, kokią kliniką pasirinkti, paklauskite pažįstamų žmonių nuomonės. Rekomendacijos – puikus būdas įsitikinti, kad odontologijos klinika yra patikima. Jei žmonės, kurie joje lankėsi anksčiau, liko patenkinti jiems atliktomis paslaugomis, tikėtina, kad ir jūs odontologijos klinika nenusivilsite.
Jei pažįstami žmonės nieko patarti negali arba jei jums jų pasiūlymai nėra priimtini, galite paieškoti atsiliepimų apie konkrečią įstaigą internete. Tai irgi neblogas būdas susidaryti nuomonę apie tai, ar verta kreiptis į tam tikrą kliniką.
Žinoma, niekada neverta pernelyg pasikliauti kitų žmonių nuomone. Vaizdžiai tariant, kiekvienas turi savo kartelę, su kuria matuoja odontologijos klinikos kokybę: vienų reikalavimai yra nepagrįstai dideli, o kitų – per daug maži. Todėl pasistenkite būti objektyvus ir sugebėkite atsirinkti, kuria informacija verta tikėti, o kurią geriau atmesti.
Jeigu gyvenate Kaune, tai nesunkiai rasite patikimą odontologijos kliniką.

Informaciją parengė:
Odontologijos klinika „dantu-implantai.lt”
L. Zamenhofo g. 7, Kaunas 44287
+370 62792689