Balta šypsena vestuvių fotografijose

Nuotaka su balta šypsenaVestuvės kiekvienam žmogui asocijuojasi su balti spalva, šviesumu ir lengvumu. Balta nuotakos vestuvių suknelė, daug baltų gėlių atrodo tai pagrindiniai vestuvių atributai. Vestuvių fotografas Klaipėdoje Aivaras Šimeliūnas sako jog vienas iš pagrindinių vestuvių akcentų fotografijose yra jaunųjų balta šypsena. Vestuvių nuotraukos, pasak fotografo Aivaro yra daug gražėsnės nei nuotakos dantys yra akinamai balti. Daugelis vestuvių fotografų rekomenduoja dar prieš vestuves jauniesiems atlikti dantų balinimo procedūrą. Klaipėdoje rasite daug odontologijos klinikų kurios atlieka dantų balinimą.

Dantų balinimas šiuo metu yra viena iš pačių populiariausių estetinės odontologijos sričių. Daugelis pasirenka šį variantą tikėdamiesi, jog po apsilankymo galės džiaugtis nuostabia šypsena. Ir išties, rezultatas dažniausiai nustebina labiau nei buvo tikimasi. Dantų balinimas tampa įprasta procedūra, kurią renkasi vis jaunesni žmonės. Pastarieji burnos organai dažniausiai gelsta ar net ruduoja dėl kelių priežasčių. Ne visada tinkama burnos higiena padeda išlaikyti baltus dantis. Kartais paprasčiausi genai ar tamsi kaulo spalva trukdo mėgautis gražia šypsena.

Priežastys, lemiančios dantų tamsėjimą

Kiekvieno žmogaus dantų spalva yra individuali. Priklausomai nuo mitybos, burnos ertmės priežiūros galiausiai genų skiriasi ir pačios burnos ertmės sveikata. Danties mineralų pokyčiai augant žmogui kintą. Nenuostabu, kad kintant jiems kinta ir burnos ertmė. Tokie neigiami faktoriai kaip kava, vynas dažiklių turintys limonadai ir galiausiai rūkymas prisideda prie burnos ertmės prastėjimo. Kasdieniai netinkami įpročiai priartiną asmenį prie dantų balinimo poreikio. Odontologas atsižvelgdamas į jūsų dantų būklę paskirs jums individualų balinimą, kuris pasieks patį aukščiausią įmanomą rezultatą.

Pasiruošimas namuose

Nusprendus, kad dantų balinimo procedūra jums yra reikalinga – kuo skubiau kreipkitės į odontologą, kuris atsižvelgdamas į jūsų burnos būklę paskirs jums patį geriausią balinimo būdą. Netikri dantys ir plombos nepašviesės, tad norint, kad jie būtų kuo panašesni į būsimą dantų spalvą jums reikalinga papildoma procedūra. Nors tai nėra sudėtingas procesas, visgi, tinkamas pasiruošimas namuose padės pačią procedūrą paversti kur kas malonesne. Pasistenkite iš vakaro nevalgyti kontrastingai karšto ir šalto maisto. Pasibaigus procedūrai jausite dantenų dirginimą, o net ir anksčiau valgytas patiekalas gali jį sustiprinti. Žinoma, nevartokite alkoholio.

Profesionali dantų balinimo procedūra

Pirmiausia dantys yra padengiami specialiu apsauginiu sluoksniu, kurio funkcija yra sumažinti cheminių medžiagų sukeliamą minkštųjų audinių nudegimą. Kruopščiai išvalomi dantys ir tarpudančiai. Uždedama balinamoji medžiaga, kuri susimaišiusi su vandeniu sudaro vandenilio peroksidą. Oksiduojantis preparatas įsiskverbia į emalį ir išvalo net ir įsisenėjusias dėmes. Kad procedūra būtų greitesnė naudojamos specialios lempos. Priklausomai nuo jūsų dantų būklės skiriasi ir procedūros trukmė. Jos metu nejausite jokių nepatogumų ar šalutinio poveikio.

Privalumai ir trūkumai, kurie padės apsispręsti

Dantų balinimas yra išties puiki procedūra, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Dažniausiai tą sąlygoja nedidelė kaina ir gaunamas rezultatas. Visgi, kiekvienas odontologas privalo supažindinti pacientą tiek su pliusais, tiek su minusais. Nors pastarųjų beveik nėra, tačiau kai kurie aspektai paskatiną žmogų atsiriboti nuo profesionalaus dantų balinimo.

Pliusai:

  • Jūsų dantys taps kur kas šviesesni, taigi garantuojama estetiškesnė išvaizda;
  • Ant dantų, tarpdančiuose, vidiniuose skruostuose besiveisiančios bakterijos bus pašalinamos. To įtakoje sumažės galimybė susirgti ne tik burnos ertmės, tačiau taip pat ir kitomis, ypač virškinimo, ligomis.
  • Dažnai dantų balinimas paskatina pakeisti įpročius. Kadangi rūkymas, limonadai, vynas skatina greitesni dantų grįžimą į pradinę būseną, kai kurie asmenys atsisako šių malonumų.

Minusai:

  • Dieną po procedūros dantys gali būti jautrūs, tad susiplanuokite laiką ir pasistenkite niekur toli nekeliauti.
  • Nuolatinis dantų balinimas gali paskatinti mažesni atsparumą neigiamiems faktoriams. Tad ir balinimas turi būti atliekamas su saiku, ypač, jei procedūrą planuojate atlikti namuose. Nuolat naudojamos rūgštys gali paskatinti dantų netekimą.
  • Šios procedūros rekomenduojama vengti nėščiosioms arba žindančioms moterims ir asmenims, kurie turi didelių problemų su dantimis.

Tinkama klinika ir tuo pačiu odontologas padės turėti nuostabią šypseną. Maža kaina ir veiksmingas rezultatas daugelio tautiečių pasirinkimas.