Interjero idėjos gimstančios mūsų galvose

Interjero idejosLabai dažnai naujai sutiktą žmogų įvertiname pagal išvaizdą: nukramtyti namai simbolizuoja jog jis yra nervingas, iškritusi saga, jog nepastabus, o nevalyti batai išduoda arba apsileidimą, arba nuolat skubančią asmenybę. Tačiau ar kada pagalvojote, ką apie mus sako mūsų gyvenamoji aplinka? Ryškios sienos kalba apie ekstravertą, tobula tvarka apie pedantą, o betvarkė dažnam asocijuojasi su menininku, nuolat savęs ieškančiu asmeniu. Siekiant, kad žmonės teisingai interpretuotų mūsų gyvenamą aplinką, o tuo pačiu ir mus, siekiame sukurti kuo labiau mūsų asmenybę atspindintį interjerą.

Interjero idėjos prieinamos kiekvienam, ne tik gebančiam naudotis interneto paieškų puslapiu ar mokančiam teisingai pasirinkti reikalingas knygas. Kiekvienas mes esame dizaineris, kurio galvoje gali gimti pačios nuostabiausios interjero idėjos.

Paveikslai. Pastarieji geba puikiai atskleisti kiekvieno žmogaus asmeninį pasaulį. Norima šio interjero detalę galima įsigyti internetu, tačiau rekomenduojama geriau nesinaudoti šia paslauga, kad ir kokia ji patogi. Paveikslai skleidžiantys tam tikrą energiją patys susiranda savo šeimininkus. Nepagailėkite laiko ieškodami šios interjero detalės, nes teisingai pasirinkta ji geba pakviesti į namus teigiamą energiją.

Dekupažas. Jo technika geba išlaisvinti žmogaus mintis iš kasdienybės. Tai procesas kurio metu pasiilsima tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Dekupažu puoštos interjero idėjos kuria ne tik jaukius namus, bet ir papildo juos malonia emocija, kurią sukuriate Jūs patys. Juk tai dviguba nauda! Nes paveikslai be tinkamų rėmų yra tarsi nuogi. Dekupažo pagalba, parinkus tinkamas spalvas ir raštus galite pats jį aprengti.

Interjero idėjos kuriasi individo galvoje. Kiekvienas pagal savo poreikius ir išgales gali susikurti tokį namų pasaulį, kokio pats trokšta. Jeigu gebate lipdyti iš šamoto ar molio – galbūt laikas savo namus papuošti rankų darbo vazomis ar varpeliais. Galbūt esate siuvinėjimo asė? Pagalvės bus kur kas jaukesnės jei užvalkalus papuošite tradiciniais lietuvių raštais. Galbūt gebate piešti? Net jei Jūsų darbai neprilygsta garsiesiems Pikaso darbams, tačiau juk savas visada mielesnis ir gražesnis! Savo gamybos paveikslai sukurs jaukų namų židinį. Juk kiekvienas žmogus turi kokį nors talentą. Teisingai į suvokus ir atskleidus galima jį prakalbinti, o pasišnekučiavus pakviesti padėti sukurti jaukius namus.

Jei esate užkietėjęs racionalistas ir stipriai užrakinote kūrybiškumo stalčiuką, laikas kreiptis pagalbos. Internete ir per televiziją reklamuojamos interjero idėjos padės susiurti jaukius namus. Dažniausiai jos elementarios, nereikalaujančios didelių finansų ir gebėjimų. Neskubėkite iškarto kreiptis į namų interjero dizainerį. Nors šios specialybės atstovas darbą atliks profesionaliai, tačiau teigiamų emocijų ir auros į namus deja jam prikviesti nepavyks. Jei jo parinkti paveikslai bus tiesiog paversti paprastais daiktais kaip stalas ar kėdė, pastarieji gali griežtai atsisakyti su jumis bendrauti. Tik Jūs pats kurdamas namų interjerą priversite daiktus nusišypsoti.

Parengė:
Ina kazarina abstract.lt