Lazerių panaudojimas dermatologijos klinikoje

dermatologijos klinikaJau sukurta ne viena lazerių linija, šimtams tūkstančių pacientų vyrų ir moterų padedanti išspręsti daugelį odos problemų. Tai tikras lazerinės medicinos perversmas. Lazerių didžiausias privalumas, kurį įvardija medikai ir grožio specialistai – tai universalumas ir saugumas. Tiesa, norint nepriekaištingos procedūrų kokybės, gelbsti dermatologijos klinika, o ne paprastas kosmetologijos kabinetas (panašių paslaugų galima rasti ir vienur, ir kitur).

Lazeriai gaminami atsižvelgiant į ilgalaikius klinikinius tyrimus ir bandymus, tai jau nebėra naujovė, o ant operacinio stalo besigulantys pacientai gauna tai, kas patikima ir saugu, tad galima jaustis užtikrinčiau ir ramiau.

Dermatologijos klinikoje procedūros grožiui puoselėti ir odai atjauninti

Medikai ir kosmetologai puikiai suvokia, kad kai pacientai gerai atrodo, jie ir puikiai jaučiasi, gerėja gyvenimo kokybė ir bendra sveikatos būklė. Gydymas lazeriais yra neinvazinis, nesukelia skausmo, tinka bet kokį odos atspalvį turintiems žmonėms. Pavyzdžiui, soliariumo, saulės vonios nerekomenduojamos labai blyškiems ir gana blyškiems žmonėms, o jautrių lazeriniam gydymui žmonių beveik nėra. Gydymas lazeriu turi kur kas daugiau privalumų lyginant su plastine chirurgija, taip pat lazeriai gerokai pranoksta tas procedūras, kurių metu naudojamos įvairios cheminės medžiagos, organizme bet kokiu atveju paliekančios pėdsakus.

Ekspertai teigia, kad lazeris gali išspręsti apie 30 su oda susijusių problemų arba kitaip – trūkumų. Naujosios kartos lazeriai veikia taip, kad po procedūros odos nebereikia vėsinti, gaivinti, nereikia ir nuskausminamųjų vaistų ar bet kokių kitų priemonių.

Ką galima išgydyti dermatologijos klinikoje pasitelkus modernius lazerius?

Naudojant šiuolaikiškus lazerius yra gydoma aknė (jaunatviniai spuogai), apgamai, įvairios pigmentinės dėmės, veido raudonis, išryškėję kraujagyslių dariniai, pragulos, rankų bei kojų nagų grybeliniai susirgimai, odos pigmentacija, psoriazė, rožė, karpos, nuospaudos, šalinami randai, likviduojamas barzdos pseudofolikulitas, šalinami nepageidaujami kūno plaukeliai (ilgalaikis efektas), šalinamos tatuiruotės ir taip toliau. Taigi procedūrų spektras yra labai platus. Turintieji odos problemų ir norintieji pasikonsultuoti, daugelyje klinikų tai gali padaryti visiškai nemokamai.

Pasitelkus lazerius, vis daugiau procedūrų atliekama ir pėdoms – kūno daliai, kuri dažnai būna pamirštama ir puoselėjama ne tiek, kiek reikėtų. Lazeriai į pagalbą ateina sprendžiant beveik visas įprastas dermatologines pėdų problemas, todėl tai dar vienas įrodymas, kad lazerinė dermatologija – sritis, apimanti visa nuo pat viršugalvio iki pirštų galiukų.

Ne viena dermatologijos klinika gydymą lazeriu derina su holistine medicina, taikant fizinę terapiją, išsamiai ištiriant odos būklę, parenkant tinkamas odos priežiūros priemones ir kt. Taip pat pravartu panagrinėti konkrečias procedūras ir įsitikinti, kuo lazeriai pranašesni už kitas gydymo metodikas. Lazeriu gydant nagų grybelį, lazerinės procedūros veiksmingumas – apie 80 proc., o grybelis visiškai išnyksta per vidutiniškai 3 mėnesius. Procedūrą pakartojus, efektyvumas siekia net iki 100 proc.