Visa tiesa apie implantus

Kauno ir Garliavos burnos chirurgai pateikia pagrindinius klausimus bei atsakymus, kuriuos užduoda pacientai prieš dantų implantacijos procedūrą.

ImplantaiKas yra dantų implantai?

Dantų implantai yra pagaminti taip, kad atitiktų ir atstotų natūralią danties šaknį. Tai yra mažas sraigtelis, kuris yra įsukamas į žandikaulio kaulą ir tampa tikrosios šaknies pakaitalu.

Kokie yra dantų implantų privalumai?

Dantų implantai turi labai daug privalumų:

  • Gražesnė išvaizda. Dantų implantų pagalba pacientai jaučiasi ir atrodo kaip su savo natūraliais dantimis.
  • Sklandesnė kalba. Dantų implantai leidžia Jums kalbėti ir nereikia pergyventi, kad dantys gali išskristi, tai dažnai nutinka, naudojant išimamus protezus.
  • Didesnis komfortas. Dantų implantai tampa Jūsų dalimi. Pašalina diskomfortą, kurį pacientai jaučia nešiojant dantų protezus.
  • Lengviau valgyti. Dantų implantai funkcionuoja kaip ir natūralus dantys ir leidžia valgyti savo mėgstamą maistą su pasitikėjimu ir be skausmo.
  • Didesnis pasitikėjimas savimi. Dantų implantų pagalba yra sugražinama šypsena, taip leidžiant labiau pasitikėti savimi.
  • Ilgaamžiškumas. Dantų implantai yra labai ilgaamžiai ir tarnaus Jums daugelį metų. Gerai prižiūrint dantų implantuos jie gali tarnauti Jums visą gyvenimą.

Ar dantų implantacijos procedūra yra patikima?

Dantų implantacija yra viena iš labiausiai sėkmingų procedūrų ir siekia net 98%. Tinkamai prižiūrint dantų implantuos, jie gali tarnauti Jums visą gyvenimą.

Ar visiems galima dantų implantacijos procedūra?

Daugeliu atveju, kiekvienam sveikam žmogui galima dantų implantacijos procedūra. Svarbiausia, kad pacientai turėtų sveikas dantenas ir pakankamai kaulo, kad laikytųsi implantas. Taip pat yra labai svarbus, kad būtų gerai prižiūrimi dantys, reikia laikyti tinkamos burnos higienos ir reguliariai lankytis pas odontologą.
Jeigu svarstote dėl dantų implantacijos procedūros, būtina kreiptis pas profesionalų specialistą, kad jis apžiūrėtu Jus ir įvertintu ar šis dantų atstatymo būdas Jums yra tinkamas.

Ar skausminga dantų implantacijos procedūra?

Tie pacientai, kuriems buvo atlikta dantų implantacijos procedūra, teigia, kad operacijos metu yra jaučiamas labai mažas diskomforto jausmas. Procedūra yra atliekama taikant vietinę nejautrą. Dauguma pacientų teigia, kad dantų implantacijos metu yra jaučiamas mažesnis skausmas, nei tuomet kai skaudą dantį.
Po danties imppantacijos procedūros lengvas skausmas gali būti gydomas su vaistais nuo skausmo.

Kai reikia prižiūrėti dantų implantus?

Dantų implantai reikalauja tokios pačios priežiūros kai ir natūralūs dantys. Reikalinga kasdienė dantų priežiūra dantų šepetėliu, skalavimo skysčiu ir tarpdančių siūlu. Taip pat reikia nepamiršti reguliariai apsilankyti pas profesionalų burnos higienistą.

Daugiau informacijos rasite:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt